Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Granada

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Granada – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Granada – Podręcznik

Granada
Wynajem Aut Granada

Granada jest stolicą prowincji o tej samej nazwie, położony jest w południowej części Hiszpanii. Miasta i prowincji znajduje się w Andaluzji i zbiegu dwóch rzek, Darro i Genil. Granada leży u podnóża Sierra Nevada i produkowanych wyrobów, takich jak mydło, alkohol i wyroby włókiennicze. To trwa około godziny jazdy od wybrzeża w południe, a w 2007 r. ludność była szacowana na około. 240 000.

Chyba najbardziej znanym zabytkiem jest atrakcją i Alhambra w Granadzie, która jest dużym i pięknym fortecą Maurów i rezydencja królewska, które górują nad miastem.Obiekt został wybudowany w 1200 – i 1300 i jest notowana na listę światowego dziedzictwa UNESCO. W obrębie murów znajdują się takie atrakcje jak muzeum historyczne i pięknych ogrodów. W przeciwnym razie należy zwiedzić katedrę, który został wybudowany w latach 1523 i 1703 i stare miasto z arabskim charakter.

Federico García Lorca Airport znajduje się ok. 15 km na zachód od Granady.