Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Huelva

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Huelva – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Huelva – Podręcznik

Wynajem Samochodów Huelva
Wynajem Aut Huelva

Huelva jest stolicą prowincji Huelva, który należy do Andaluzji. Miasto położone jest w południowo-zachodnim rogu Hiszpanii i znajduje się na wschodnim brzegu rzeki Odiel, tuż nad miejscem gdzie łączy się z rzeką Tinto.Istnieje około 55 km do granicy Portugalii na zachodzie i ca. 20 km od wybrzeża Atlantyku na południu. Miasto jest ważnym portem, z którego wywożone rudy towarów i ryb. Ludność w prawie 150 000 w 2008 roku.

Huelva była zamieszkana zarówno przez Fenicjan i Rzymian, i jedno z pozostałych ruiny rzymskiego akweduktu, że wciąż ma wody. Zabytkowe budynki są kościoły Sanctuario de Nuestra Señora de la Cinta od 1400 w. Iglesia de la Concepcion od 1500. Krzysztof Kolumb podróżował z tego obszaru w 1492 roku oraz pomnik i innych stron poświęconych słynnego odkrywcy. Museo de Huelva jest Muzeum Historyczne mieści się w nowoczesnym budynku.

San Pablo Airport znajduje się około 100 km na północny wschód Huelva.