Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut El Ferrol

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. El Ferrol – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

El Ferrol – Podręcznik

Wynajem Samochodów El Ferrol
Wynajem Aut El Ferrol

Ferrol jest hiszpańskim miastem położonym w prowincji La Coruna w północno-zachodnim rogu Hiszpanii. Miasto i Galicji należy do regionu graniczy z Oceanem Atlantyckim. Port jest jednym z najważniejszych baz morskich w kraju i przemysł opiera się głównie na stoczni. Ferrol to miejsce narodzin byłego generała Francisco Franco, który został nazwany „caudillos El” i wezwał Ferrol El Ferrol caudillos del między 1939 a 1982. Liczba mieszkańców w mieście są wyceniane na około 80 000 (2007).

Podczas wizyty w Ferrol powinny przede wszystkim znaleźć w porcie, w którym może być czasami okrętów wojennych, jak to jest port, że miasto jest najbardziej znane.Ponadto, należy złożyć wizytę Muzeum Marynarki Wojennej, znajduje się w Naval Club de Ferrol, gdzie znajdują się również korty tenisowe, golf, restauracje, kluby taneczne, baseny i wiele innych. Każdego roku uroczystości odbędą się w celebracji Paschy i Summer Festival.

Najbliższe lotnisko jest Coruña Airport, położony około 45 km na południe od Ferrol.