Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Cebu

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Cebu – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Cebu – Podręcznik

Wynajem Samochodów Cebu
Wynajem Aut Cebu

Cebu jest stolicą prowincji Cebu i położony jest na wschodnim wybrzeżu wyspy o tej samej nazwie. Port w Cebu na Filipinach jest drugim najważniejszym portem po Manila i wywożonych towarów, takich jak ryby i drewno.Cebu została założona w 1565 przez Hiszpanów i był pierwszym hiszpańskim osadnictwa w Filipiny. Dzisiaj ludności mierzone 815 000 (2007).

Od Cebu to najstarsze miasto na Filipinach, jest wiele historii do doświadczenia. W 1521 roku przyszedł explorer Ferdynanda Magellana do Cebu i mówi się, że wyjechał z krzyża, który można teraz oglądać z kaplicy na ulicy Magallanes ul. Fort San Pedro to kolejna atrakcja historyczna, i został zbudowany w 1500, obok katedry i bazyliki w mieście. Taoistycznej świątyni jest piękny chiński świątynia zbudowana w 1972 roku. Istnieje prawie 100 kroków do świątyni, z której roztacza się fantastyczny widok.

Mactan-Cebu International Airport znajduje się na wyspie Mactan i 10 km od Cebu.