Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Filipiny

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Filipiny – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Filipiny – Podręcznik

Wynajem Samochodów Filipiny
Wynajem Aut Filipiny

Filipiny to państwo wyspiarskie na Oceanie Spokojnym z 92 mln mieszkańców (2009), który rozciąga się od wybrzeży Azji Południowo-Wschodniej. Polska składa się z 7107 wysp, które otoczone są przez Morze Południowochińskie, Morze Sulu i Celebessjøen.

Największy w kraju wyspy Luzon na północy i na południu Mindanao. Najwyższym szczytem jest Mount Apo, który jest 2954 m. Większość wysp są zalesione wyspy wulkaniczne – w tym 20 z wulkanów są aktywne. Krajobraz składa się z żyznej ziemi, lasów tropikalnych we wnętrzu, i duże z palmami wzdłuż wybrzeża.

W kraju ciepły, tropikalny klimat przez cały rok – w przypadku gdy średnia temperatura wynosi + 25 stopni. w sezonie turystów jest od listopada do maja, kiedy kraj ma co najmniej opadów.

Filipiny to idylliczny kurort w pięknej scenerii, gościnnych ludzi, zachęcając piaszczystych plaż i krystalicznie czystej wody ..

Stolica Manila jest drugi co do wielkości miasta z 1,6 mln mieszkańców w centrum miasta.

Manila położony jest na wyspie Luzon, i tętniące życiem miasto, zarówno starych i nowych budynków. W stolicy kraju, gospodarczym, kulturalnym i przemysłowym.

Do wielkości miasto kraju znajduje się także na wyspie Luzon, Quezon City i państwa (2,7 mln mieszkańców). Inne główne miasta w Filipiny jest Cooloocan, Davon City, Cebu City i Zamboanga.

Główne lotnisko na Filipinach jest Manila International Airport, położony 7 km na południe od Manili.

Turystyka to największy na wyspie Borocay – znajduje się 35 min. w czasie lotu z Manili. Wyspa jest na całym świecie słynie z pięknej, piaszczystej plaży, „White Sandy Beach”, na zachodnim wybrzeżu.

Taniwynajemaut.pl pobrać ceny za wynajem samochodów z różnych firm, zarówno w Cebu i Manili.

Popularne – wynajem samochodów