Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Fidzi

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Fidzi – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Fidzi – Podręcznik

Wynajem Samochodów Fidzi
Wynajem Aut Fidzi

Fidżi to państwo wyspiarskie położone na Pacyfiku – 2000 km na północ od Nowej Zelandii. Fidzi składa się z 322 wysp, gdzie około. 110 są zamieszkane. Fidżi ma 940.000 mieszkańców (2009), a archipelag położony jest na wschód od Vanuatu, zachód od Tonga i południe od Tuvalu.   Dwa najważniejsze i największe wyspy Viti Levu (główna wyspa) i Vanua Levu.

Turystyka jest głównym archipelagu przemysłu i Fidżi jest przede wszystkim znany z wielu pięknych piaszczystych plaż, krystalicznie czystej wody i dobrych połowów i możliwości nurkowania.

wysp Fidżi górskich, gdzie najwyższy szczyt Mount Tomanivi – co jest 1323 m. W przeciwnym razie, krajobraz składa się z lasów tropikalnych i łąk. Fidżi ma tropikalny klimat morski z ponad 23 stopni przez cały rok.

Stolica ma 86.000 mieszkańców Suva (2008), i znajduje się na południowo-wschodnim wybrzeżu Viti Levu. Suva jest ważnym miastem portowym i polityczne i handlowe centrum. Posiada uniwersytet, piękne parki i zakupów.

Inne ważne miasta w Fidżi Labasa, Lautoka, Nadi i Savusavu.

Na zachodniej stronie głównej wyspy Viti Levi, miasto Nadi – który jest punktem wyjścia dla turystów, którzy przyjeżdżają samolotem do Wysp Fidżi. W kraju główne lotnisko znajduje się tutaj – Nadi International Airport.

Szukaj cenach z wielu firm wynajmu samochodów na Fidżi oraz w Nadi Airport, spróbuj naszej wyszukiwarki.

Popularne – wynajem samochodów