Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Vordingborg

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Vordingborg – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Vordingborg – Podręcznik

Wynajem Samochodów Vordingborg
Wynajem Aut Vordingborg

Vordingborg to małe miasto z 9282 mieszkańców (2009) w regionie Zelandii – szczególnie w Masnedsund Sydsjælland. Miasto ma połączenie mostu Masnedsø i całej Great Power Bridge na Falster.

Stare miasto Vordingborg prom miał swój rozkwit w średniowieczu, kiedy to wielu z duńskich królów okresowo mieszkał tutaj. Najsłynniejszych atrakcją jest także ruiny starego Vordingborg Slot z 1364 r. Co pozostało z tego budynku dziś Gåsetårnet – który jest również Vordingborg punkt orientacyjny. Na oryginale pałacowym znajduje się również wiele historycznych odwiedził ogród botaniczny. Ponadto znajdziesz w Danii Borg Center (dawniej Sydsjællands Museum) tutaj – w dwóch domów z muru pruskiego, jeden z 1700, drugi z 1800 roku.

Dzisiaj jest inaczej Vordingborg przyjemne miasteczko z kameralną atmosferę miasta – i po obu stronach miasta jest w porządku i popularnych plaż. Nawet słynne wapienne klify na wyspie Mon – znany jako Møns Klint – należy uznać za jedną z atrakcji. Z pewnością są w pobliżu. 40 km na wschód od miasta, ale w Vordingborg granicami gminy.

Najbliższe lotnisko – Copenhagen Airport, – znajduje się 100 kilometrów na północny wschód Vordingborg.