Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Svendborg

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Svendborg – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Svendborg – Podręcznik

Wynajem Samochodów Svendborg
Wynajem Aut Svendborg

Svendborg, z 27.179 mieszkańców (2009), drugie największe miasto na wyspie Fionii. Miasto, które należy do regionu Southern Denmark, ma ponad 750 lat – a wiele z dawnej architektury miasta, małe malownicze place, ulice wąskie, zabytkowych budynków jest zachowana.

Historia Svend Borg jest ściśle związane z morskim. Można wspomnieć, że w Danii największym handlowym – grupy AP Moeller-wysyłka Maersk A / S – mają swoje źródła tutaj.

Wśród atrakcji najbardziej popularnych jest Anne Hvide rolnicze z 1560 roku (obecnie część Muzeum Svendborg), Naturama (Svendborg Muzeum Zoologicznego) i Art Gallery budynku. Także Waldemar Zamek z pięknym Alexander Park wymienić, choć jest nieco na południe od Svendborg.

Istnieje mniejszych lotnisk w odległości ok. 50 km od Svendborg ( lotniska Odense i Sønderborg Airport), ale wiele jeszcze zdecydować się na podróż do Copenhagen Airport,, który jest największy w Skandynawii lotniska.Istnieje połączenie kolejowe z Svendborg (poprzez Odense) do kopenhaskiego lotniska i podróż trwa ok. 2 godziny.