Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Sønderborg

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Sønderborg – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Sønderborg – Podręcznik

Wynajem Samochodów Sønderborg
Wynajem Aut Sønderborg

Sønderborg (27.200 mieszkańców w 2009 r.) znajduje się po obu stronach Als Sund, i jest największym miastem w południowej Jutlandii. Całej gminy Sønderborg, które administracyjnie należy do regionu Southern Denmark, liczy 76.800. Założona w 1256 roku, składa się z wielu starych i nowych budynków.

Sønderborg jest, z jego bliskość Niemiec, miał burzliwej historii – w 1864 została podbita przez Preus Fighters. Od tego czasu aż do roku 1920 miasto było niemieckie, ale stało się tak po referendum w sprawie nowej włączone do Danii.

Jednym z najbardziej popularnych atrakcji jest Sønderborg Zamek, pierwotnie średniowieczny zamek, który dziś, między innymi Domy ciekawe muzeum SønderjyskE historii. Inne atrakcje to: Muzeum Kastaniehuset Merchant, Dybbøl Mill i History Center Dybbøl Banke.

Najbliższe lotnisko jest Sønderborg Airport, położony ok.. 7 km na północ od centrum miasta. Oto codzienne loty do Kopenhagi, a można też latać stąd (przez Kopenhagę) do wielu miejsc w Europie.