Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Nakskov

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Nakskov – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Nakskov – Podręcznik

Wynajem Samochodów Nakskov
Wynajem Aut Nakskov

Nakskov jest miastem 13886 mieszkańców (2009), który znajduje się w Nakskov Fjord na zachodnim wybrzeżu w południowej części duńskiej wyspie Lolland – Region Sjælland. Odległość do Kopenhagi na temat. 160 km.

Miasto ma długą historię i jest od 1266 prawa handlowego Historia jest obecna w wielu miejscach w mieście, gdzie znajduje się wiele starych, dobrze utrzymanych budynków wzdłuż wąskich, malowniczych alejek. Do najpopularniejszych atrakcji są także architektury sztuki: Skt. Mikołaja Kościół od 1200s, Queen Pakhus z 1600 roku, Stare Apteka z 1645 (z rozszerzeniem barokową fasadą 1777), kupiec rolnicze Theis rolnicze z 1786 roku.

Ponadto istnieje kilka muzeów w mieście – głównie duńskie Muzeum Cukru, U-Boat Museum i U359 Nakskov Skibs i Søfartsmuseum.

Istnieją połączenia promowe z sąsiedniej wyspy Langeland – i od Rødbyhavn (30 km na zachód od Nakskov) do Puttgarden w Niemczech. Najbliższe lotnisko jest Lolland-Falster lotniska między Rodby i Holeby (4 km na północ od Rødbyhavn).