Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Næstved

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Næstved – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Næstved – Podręcznik

Wynajem Samochodów Næstved
Wynajem Aut Næstved

Næstved jest średniej wielkości miasto (41717 mieszkańców w 2009), który znajduje się na południe od Zelandii – i administracyjnie należy do regionu oraz Zelandii.Jego lokalizacja na koniec Susåen jest sielanką.

Næstved ma prawa handlowego od 1140 – i był przed reformacją ważną klosterby. Przykładem jest stary Skovklosteret, która została założona przez benedyktynów w czasach, gdy miasto zostało założone. Po reformacji, to klasztor został przekształcony w szkole z internatem Herlufsholm. To jest wciąż w biznesie – i jest obecnie Naestved najbardziej znanej atrakcji.

Inne atrakcje w mieście są średniowieczne kościoły Skt. Morten i Skt. Peder, Næstved Museum (mieści się w dawnym Szpitalu Ducha Świętego House), Huta Szkła i Holmegaards Gavnø Slot.

Najbliższe lotnisko jest Copenhagen Airport, – do którego można dojechać w ciągu godziny jazdy samochodem lub pociągiem.