Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Lyngby

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Lyngby – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Lyngby – Podręcznik

Wynajem Samochodów Lyngby
Wynajem Aut Lyngby

Lyngby (oficjalnie nazywany Kongens Lyngby) jest głównym miastem gminy Lyngby-Taarbæk na Zelandii. Jest to forstadsby ok. 10.000 mieszkańców, położone 12 km na północ od Kopenhagi – w regionie stołecznym.Jego historia sięga czasów średniowiecza, które w malowniczej kościół Lyngby z około 1150 jest przykładem.

Oprócz starego kościoła, miasto wielu atrakcji do zaoferowania. Przede wszystkim Sorgenfri Slot – położony poza centrum – wspomina. Jest to budowla w stylu barokowym, który został wybudowany w 1705 roku, ale od tego czasu kilkakrotnie przebudowywany. Zamek jest do dyspozycji rodziny królewskiej – ale piękny zamek Haven jest zawsze otwarty dla publiczności. W przeciwnym razie, Lyngby także własne muzeum sztuki – Sophie Holm.

Kolejną atrakcją turystyczną w Lyngby jest Friland Museum – z 100 stare domy i gospodarstwa.

Osób ubiegających się o zakup może spaść o kilka sklepów w centrum – lub, na przykład. na wycieczkę do centrum handlowego „Lyngby Storcenter” na wszystkich 114 sklepów. Wielki magazyn „Magasin du Nord” jest również osobny dział w Lyngby.

Najbliższe lotnisko jest Copenhagen Airport,