Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Holbæk

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Holbæk – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Holbæk – Podręcznik

Wynajem Samochodów Holbæk
Wynajem Aut Holbæk – Foto: © Hubertus

Holbæk Isefjorden znajduje się w północno-zachodniej części wyspy Zelandia, w szczególności w regionie Sjælland – 60 km na zachód od Kopenhagi. Miasto ma 26.600 mieszkańców, podczas gdy gminy Holbæk prawie 70.000 mieszkańców.
Holbæk to nowoczesne miasto i ważnym centrum handlowym na Zelandii. Miasto posiada piękny port i wspaniałe zakupy, dużo miłych kawiarni – i połączeń promowych do idyllicznego Oro wyspie. Jest to również dobre połączenie autobusowe i kolejowe z Roskilde i Copenhagen.

Najczęściej odwiedzanych atrakcji w mieście jest Holbæk Museum – z 13 zabytkowych budynków i kolekcji archeologicznej, Tveje Merløse Kościoła od 1100S, część wsi Nyvang z muzeum na wolnym powietrzu, stowarzyszenia sztuki Æglageret (ze zmianą na wystawach), i Beach Park z 1898 roku złożył w romantycznej ogród w stylu – z licznymi gatunkami egzotycznych drzew i krzewów.

Dobrze jest także kąpiel w lecie, a miasto ma zarówno pole golfowe i tor kartingowy. W zimie można korzystać z lodowiska „Isrosen”.

Najbliższe lotnisko jest Copenhagen Airport,.