Oszczędź do 70% na wynajmie samochodu

Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

tick-2Gwarancja niskich cen

tick-2Ubezpieczenie i podatki w cenie

tick-2Bez ukrytych kosztów

tick-2Bez limitu kilometrów

tick-2Żadnych opłat za kartę kredytową

tick-2Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Wynajem aut Billund Lotnisko

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Billund Lotnisko – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Billund Lotnisko – Podręcznik

Billund Lotnisko

Wynajem Aut Billund Lotnisko

Lotnisko Billund (BLL) jest drugim co do wielkości w Danii lotniska. Znajduje się dwa kilometry od Billund. Lotnisko ma doskonałe połączenia autobusowe, zarówno autobusem i specjalnych autobusów na lotnisko oraz bezpośrednie połączenie z miast takich jak Aarhus, Horsens i Vejle. Jest to dobra okazja, aby wynająć samochód i firma usługowa samochód może również lotnisko.

W 2008 r. 2.546.856 pasażerów odwiedzających lotnisko. Od połowy 2009 r. lotnisko obsługiwane przez dziewięć linii lotniczych, latających z trzech najbardziej trasy Ryanair, Transavia, Sterling i SUN-AIR/British Airways.   Jest to najbardziej populærere trasa jest British Airways, który ma lat około 200 000 pasażerów do Amsterdamu.

Billund, ale nowy terminal w 2002 r., stare, zużyte tylko dla ładunków. Urządzenia są wolne od podatku, specjalne i butiki znanych projektantów i cztery różne kawiarnie i restauracje. Billund Airport jest zwolnienie jego własny, bezpłatny magazyn, który to pismo wydawane sześć razy do roku. Widok można delektować się na balkon, mieści się na trzech.

polski