Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Aabenraa

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Aabenraa – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Aabenraa – Podręcznik

Wynajem Samochodów Aabenraa
Wynajem Aut Aabenraa

Aabenraa (lub Aabenraa) znajduje się w regionie Południowej Danii, a od granicy gminy Niemcy w południe.Miasto ma 16.042 mieszkańców (2009), i jest przede wszystkim znana z największych i najważniejszych portów Południowej Jutlandii – z istotnymi przemysłu okrętowego i portowego.

Aabenraa oferuje wspaniałą architekturę z różnych epok i atrakcji, jak Kościół Świętego Mikołaja – zbudowany w latach 1250 – 1260 i Brundlund Zamek z 1400, który dziś służy jako Muzeum Sztuki. Inne atrakcje to Muzeum Morskie i Old Post rolnicze z 1758 – z piękną „Pani Beyer Have”. Miasto ma też wspaniałe rzeźby i wiele zabytków, zabytki i ruiny – w tym Hærulfstenen.

Istnieją dobre pływanie latem wzdłuż wybrzeża Aabenraa 100 km długości. – Z malowniczymi zatokami. Ponadto turyści mogą korzystać z witryny naturalnych i rekreacyjnych, takich jak. wędkarstwo, jazda na rowerze, tenis, jazda konna i golf.
W centrum Aabenraa, nie jest dobre zakupy w jednej z najdłuższych ulic kraju deptaka handlowego (1,2 km) – z uroczymi murawy i małych sklepów.

Najbliższe lotnisko jest Sønderborg Airport, położony ok. 25 km od centrum Aabenraa.