Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Verviers

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Verviers – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Verviers – Podręcznik

Wynajem Samochodów Verviers
Wynajem Aut Verviers

Verviers jest miastem w prowincji Liège, wschodniej części Belgii. Prowincja graniczy z Niemcami, a Verviers znajduje się między miasta Liège i granicy z Niemcami.W 2008 roku było około 53   000 mieszkańców w mieście i okolicy jest drugim największym w województwie.Verviers jest położone nad rzeką Vesdre, a miasto jest nazywane „stolicą wody”.

Istnieje wiele powodów, dlaczego Verviers został nazwany „kapitał wody” i jeden z mieści się w historii miasta. Przez kilkaset lat temu ludzie zaczęli sprzedawać swoje unikalne wełny na rynkach, a wełna nadano jej kształt z powodu wody z rzeki Vedra. Plac zdobi fontanna wydziela Fontaine, który znajduje się na parterze i strzelać strumieniami wody w świetle reflektorów 84. Ponadto, Verviers na dużą pchli targ na Wielkanoc.

Istnieje kilka małych lotnisk w pobliżu Verviers, ale największym jest lotnisku w Liège. Jest to trzeci największy port lotniczy w Belgii i znajduje się około 40 km.