Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Tournai

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Tournai – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Tournai – Podręcznik

Wynajem Samochodów Tournai
Wynajem Aut Tournai

Tournai 10 km od granicy z Francją, jest belgijskim mieście Tournai na rzece Scheldt.Tournai należy do prowincji Hainaut, w zachodniej części Belgii, z około 68 000 mieszkańców (2008).Tournai jest jednym z najstarszych miast w Belgii i została założona przez Rzymian w 1 wne Kr. pod Turnacum nazwę. Holenderski nazwie Doornik miasta.

Dla turystów, którzy odwiedzają Tournai, istnieje wiele kultur, doświadczeń i Tournai jest uważany za jednego z najbogatszych miast w Belgii kultury. Wiele starożytnych i wspaniałej struktury można obejrzeć tutaj, w tym Notre Dame de Tournai, który został wybudowany w latach 1146 i 1325 Dzwonnica jest najstarszą wieżą zegarową w Belgii i został wzniesiony w 1187 Obie strony są wymienione na liście światowego dziedzictwa UNESCO. Od 1092 procesji Grande Procesja miała miejsce w centrum miasta.

Najbliższe lotnisko do publicznego ruchu lotniczego, który jest we francuskim mieście Lille, 20 km od Tournai. Oficjalna nazwa jest Lille-Lesquin Airport.