Oszczędź do 70% na wynajmie samochodu

Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

tick-2Gwarancja niskich cen

tick-2Ubezpieczenie i podatki w cenie

tick-2Bez ukrytych kosztów

tick-2Bez limitu kilometrów

tick-2Żadnych opłat za kartę kredytową

tick-2Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Wynajem aut Rochefort

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Rochefort – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Rochefort – Podręcznik

Wynajem Samochodów Rochefort

Wynajem Aut Rochefort

Rochefort to niewielka miejscowość położona w prowincji Namur w południowo-wschodniej części Belgii .Miasto Namur położony jest około 50 km w kierunku północno-zachodnim do Rochefort. W 2006 r. ludność szacuje się na nieco ponad 12   000 euro.rzeki Lesse jest molo wielkiej rzeki Mozy i płynęła bezpośrednio Rochefort.

Rochefort znajduje się wiele hoteli i restauracji, jest więc idealną bazą wypadową dla tych, którzy chcą doświadczyć regionu Ardenów. W mieście stoi stary zamek pochodzący z wczesnego średniowiecza, który służył jako twierdza do 1600. Najsławniejszą atrakcją Rochefort jest wiele jaskiń, które zostały nazwane Lorette. Jednak to w sąsiednim mieście Han-sur-Lesse, że nie wiedział, jaskiń znajduje, a które powinny zostać podjęte, aby odwiedzić oprócz jaskinie Lorette.

Aby dojść do Rochefort Samolotem z lotniska Brussels South Charleroi Airport jest jedną z alternatyw.Lotnisko znajduje się ok.. 1 godziny jazdy na północny zachód od Rochefort.

polski