Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Ostenda

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Ostenda – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Ostenda – Podręcznik

Wynajem Samochodów Ostenda
Wynajem Aut Ostenda

Ostenda, przybrzeżnym mieście w Belgii, z populacją prawie 70 000 w 2008 roku.Miasto położone jest w prowincji Flandria Zachodnia, który znajduje się na zachód kraju. Ostend nad Morzem Północnym i są połączenia promowe pomiędzy Ostenda i Anglii. Jest to największe miasto w Belgii i główny port rybacki w kraju.

stanowisko Ostend na wybrzeżu przyczyniła się zarówno zalety i wady, w tym dobrą liczba ataków z morza na przestrzeni lat. Dzisiaj, rybackie miasteczko z pięknym widokiem budynków najczęściej zbudowany w 1900. W porcie kołyszą pływającego muzeum Mecrator, statek, który był w użyciu aż do 1960 r. i tego samego roku został przekształcony w muzeum. Wielu turystów, którzy przyjeżdżają do Ostenda, odwiedzających miasto głównie ze względu na kasyna Ostend. Kasyno został zbudowany w 1953 roku i jest jednym z największych w Europie.

Ostend Airport znajduje się w Ostendzie, około 4 km od centrum miasta. Oficjalna nazwa jest Ostend-Bruges International Airport.