Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Bruksela Zaventem Lotnisko

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Bruksela Zaventem Lotnisko – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Bruksela Zaventem Lotnisko – Podręcznik

Wynajem Samochodów Bruksela Zaventem Lotnisko
Wynajem Aut Bruksela Zaventem Lotnisko

Brussels Airport (BRU), ale jego nowa nazwa „Brussels Airport, Witamy w Europie” w październiku 2006 roku. Jest to międzynarodowy port lotniczy położony 11 km odBrukseli w Zaventem.Stacja kolejowa pod terminal oferuje bezpośrednie połączenie do Brukseli, De Panne, Gandawa, Hasselt, Landen, Leuven, Liege i Nivelles Quévy.Lotnisko znajduje się wzdłuż   N-201 i jest łatwo dostępny od zewnętrznej obwodnicy Brukseli.Istnieje sześć różnych firm wynajmu samochodów na lotnisku.

W 2009 roku, 16.999.618 pasażerów odwiedzających lotnisko. Niektóre linie lotnicze, które mają główną siedzibę tutaj: Brussels Airlines, Sudia Arabian Airlines Cargo oraz European Air Transport.

Nowy terminal, Pier jest wyłącznie dla lotów Schengen.Wielu pasażerów narzeka, że jest duża odległość między odprawy i bramy dla Pier A.

Istnieje kilka sal konferencyjnych na terenie lotniska, Sky recepcja Pokój może pomieścić 1500 osób. W przeciwnym razie, dostawa kawiarni, restauracji i sklepów bardzo dobrze.

Jest jeden hotel na lotnisku, w hotelu Sheraton Brussels Airport Hotel.