Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Harare

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Harare – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Harare – Podręcznik

Wynajem Samochodów Harare
Wynajem Aut Harare – Foto: © Greenmnm69

Harare, wcześniej znany jako Salisbury, stolicy południowego regionu Afryki Zimbabwe. Miasto ma ok.. 1,5 mln mieszkańców, a jednocześnie największy w kraju miasta.

Harare została założona jako twierdza w 1890 roku przez brytyjskiego kolonistów pod wodzą Cecila Rhodesa. Słynie z licznych parków – w przypadku gdy duża Narodowy Ogród Botaniczny jest najczęściej odwiedzanym. Nieco poza miastem jest również piękny i wspaniały park narodowy Mukuvisi lasów.

W przeciwnym razie, National Gallery – z obu wystaw stałych i czasowych – nazwie wśród zabytków. To samo odnosi się do Queen Victoria Museum. Również National Archives – w wiele ciekawych dowodów historii Zimbabwe – jest popularnym miejscem turystycznym.

Harare ma kilka centrów handlowych, gdzie największe i najbardziej oryginalne jest Eastgate Center, który jest dość środku miasta. Posiada system klimatyzacji, który jest całkowicie ekologiczne i „naturalnych” – prawdopodobnie pierwszy tego typu na świecie. Inne popularne centrum handlowe Mall Westgate.

Harare International Airport – który ma jedną z najdłuższych pasów startowych w Afryce – znajduje się 12 km na południe od miasta.