Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Miskolc

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Miskolc – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Miskolc – Podręcznik

Wynajem Samochodów Miskolc
Wynajem Aut Miskolc

Miskolc znajduje się w północno-wschodniej części Węgier i – z ok.180.000 mieszkańców – trzecie największe miasto. Miskolc jest również centrum administracyjnym w dzielnicy Borsod-Abaúj-Zempléu – i jest znana w historyczne rekordy od 1100S. Miszkolc stał się miastem w 1365.

Miskolc ma piękne centrum miasta, gdzie najstarszy budynek jest Avasi Kościół ewangelicki z 1200s w stylu gotyckim. Nawet Grecki Ortodoksyjny Kościół Świętej Trójcy (od końca 1700) jest warte odwiedzenia, zwłaszcza, że dysponuje własnym liturgicznych muzeum, w którym jeden pokój wypełniony jest ekscytujące ikonę sztuki.Ponadto, rzymsko-katolicki kościół barokowy Mindszent Templom (również od końca 1700 roku wymienione.

Miskolc posiada również kilka interesujących muzeów sztuki przedstawić – oprócz sztuk teatralnych został głównym priorytetem w mieście. Pałacu Muzyki (Zenepalota) jest kamieniem milowym w życiu kulturalnym miasta. Jest to monumentalny budynek, który zawiera zarówno słynny instytut muzyki i dużej sali koncertowej. Jeśli nie, Miskolc National Theatre w klasycznym budynku z około 1850 roku – podczas słynnego teatru lalkowego Csodamalom mieści się w starym budynku teatru w centrum.

Najbliższe główne lotnisko jest Koszyce International Airport, które leży 70 km na północny wschód od Miszkolca.