Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Carmarthen

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Carmarthen – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Carmarthen – Podręcznik

Wynajem Samochodów Carmarthen
Wynajem Aut Carmarthen

Miasteczko leży Carmarthen nad rzeką Tywi, i jest głównym miastem okręgu Carmarthenshire. Carmarthen ma około 20.000 mieszkańców i jest jednym z Walii s 'najstarszych miast.Z jego strategiczne położenie 13 km od Bristol Channel, miasto było jednym z najważniejszych w Walii w średniowieczu.

Miasto zachowało wiele zabytków kultury, wielu starych budynków i ruin zamku Norman. To jest usytuowany na wzgórzu nad rzeką Tywi. Inne atrakcje to Świętego Piotra z 1000-wieku, wielki rzymski amfiteatr i muzeum miasta, w odległości kilku kilometrów od centrum i lokalnych eksponatów historii, w tym artefaktów archeologicznych i obrazów.

Także Gwili kolejowy jest atrakcją w Carmarthen. To były linii kolejowej z Carmarthen do Aberystwyth jest ponownie otwarta dla ruchu turystycznego. Stary pociąg parowy, który biegnie przez piękne zalesionej dolinie jest popularnym miejscem wypoczynku dla zarówno dla mieszkańców i turystów.

Picton Monument (pochodzi z 1828) jest słynnym zabytkiem w mieście. Pomnik ma 75 metrów wysokości i powstała w pamięć Sir Thomas Picton –   którzy zginęli w bitwie pod Waterloo w 1815 roku.Pomnik jak widać dzisiaj jest rekonstrukcją z 1988 roku.

Carmarthen ma również kilka pól golfowych, przyjazny lokalnych sklepów w centrum i ogród botaniczny. Ok. 56 km na zachód od centrum miasta, Oakwood Theme Park (w Pembrokeshire) i jest atrakcją dla całej rodziny.

Najbliższe lotnisko międzynarodowe jest Cardiff International Airport, położony 109 km na południowy wschód od Carmarthen.