Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Cardiff

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Cardiff – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Cardiff – Podręcznik

Wynajem Samochodów Cardiff
Wynajem Aut Cardiff

Cardiff jest stolicą i największym miastem w Walii, i ma 325.000 mieszkańców (2008).Miasto położone jest w hrabstwie Glamorgan w południowej Walii – w pobliżu wybrzeża Bristol Channel. Około 1 km od centrum Cardiff Bay – miasta nabrzeża.

Walia Cardiff jest najważniejszym centrum handlowym, a także wiele instytucji kulturalnych i sportowych. Cardiff ma kompaktowe centrum mieszanką zabytków architektury i innowacyjnych.

Niektóre z najczęściej odwiedzanych atrakcji turystycznych w mieście jest Zamek w Cardiff, z epoki wiktoriańskiej, Castell Coch (Red Castle „) z roku 1870, Muzeum Narodowe Cardiff – gdzie można zobaczyć wystawę sztuki z obrazamiMonet, Rodina i Picassa, a także Walia Millennium Centre – otwarty w 2004 roku i jest pomnik kultury i centrum sztuki.

W przeciwnym razie miasto ma kilka galerii sztuki, klubów muzycznych, parki i tereny rekreacyjne i nocnych klubów z pubów, barów i klubów nocnych. Cardiff jest również słynie z doskonałych sklepów i butików są małe i duże centra handlowe.

Cardiff International Airport znajduje się 20 km na południowy zachód od centrum miasta, dbałością i jest głównym porcie lotniczym w Walii.