Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Kamerun

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Kamerun – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Kamerun – Podręcznik

Wynajem Samochodów Kamerun
Wynajem Aut Kamerun

Kamerun jest położony na zachodnim wybrzeżu Afryki na wysokości Zatoki Gwinejskiej na Atlantyku i 18.800.000 mieszkańców (2009). Graniczy z Nigerii, Czadzie, Republice Środkowej Afryki, Gwinea Równikowa, Gabon i Kongo.

Kamerun jest krajem wielokulturowym z ponad 200 grup etnicznych i językowych. Kraju języków urzędowych są francuski i angielski. W kraju jest znane z tradycyjnej muzyki i tańca.

Kamerun ma zróżnicowanego krajobrazu plaże, pustynie, góry, lasy i sawanny deszcz. Kraj ma także kilku rzek – w przypadku gdy Sanaga jest najdłuższy. Najwyższym szczytem jest Kamerunfjellet południowo-zachodniej, który mierzy 4095 m. W kraju tropikalnego klimatu, z reguły powyżej 25 stopni Celsjusza przez cały rok –   i często o dużej wilgotności.Zmieniają się pory roku między deszczowa i okresach suchych.

Stolica Kamerunu Jaunde jednostek, i jest drugi co do wielkości miasta – z 1,5 mln mieszkańców.Jaunde jest położony w południowej części – ok. 200 km na wschód od portowego miasta Douala (2 mln mieszkańców), co do wielkości miasto kraju.Jaunde jest kilka interesujących muzeów i ekscytujących rynkach. Pobliżu lotniska – Jaunde Nsimalen International Airport – położony na południe od centrum miasta.

Inne główne miasta w Kamerunie Garoua, Kousséri i Bamenda.

Nadmorskim kurorcie Kribi w tym kraju jest najbardziej popularne wśród turystów – z pięknych piaszczystych plaż. Kribi znajduje się na zachodnim wybrzeżu, 80 km na południe od Douala.

W kraju główne lotnisko Douala International Airport jest położony 6 km od miasta.

Wynajem samochodów w Kamerunie jest chyba najlepszy sposób na zwiedzanie kraju. Mamy szeroką gamę samochodów do jazdy w Kamerunie, w tym 4-hjulstrekkere.

Popularne – wynajem samochodów