Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Mumbai

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Mumbai – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Mumbai – Podręcznik

Wynajem Samochodów Mumbai
Wynajem Aut Mumbai

Bombaj jest największym miastem w Indiach i znajduje się na zachodnim wybrzeżu kraju, nad Morzem Arabskim.Wcześniej nazywany miasta Bombaj, ale została zmieniona na Mumbai w 1995 roku. Jest to najbardziej zaludnione miasto w kraju i liczy ponad 12 milionów (2009) w granicach miasta, a obszar metropolitalny jest mierzona na ponad 16 000 000 Miasto jest przeludnione i budynek Nowego Bombaju rozpoczął zwalnia Bombaju.

Warszawa znana jest z Bollywood, który jest największym producentem filmowym na świecie. W związku z Bollywood Bombaju posiada International Film Festival, jak również Filmfare Awards. Dla miłośników sztuki, znajduje się duży wybór galerie w Bombaju, w tym Piramal Galerii Sztuki i Jehangir Art Gallery. Około 10 km od centrum kilka hinduskich i buddyjskich jaskiń z rzeźbami nazwie Elefanta Caves. Największa jaskinia jest notowana na listę światowego dziedzictwa UNESCO.

Chhatrapati Shivaji International Airport znajduje się największy port lotniczy w Indiach i położony jest ok.. 15 km poza centrum miasta.