Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Leeuwarden

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Leeuwarden – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Leeuwarden – Podręcznik

Wynajem Samochodów Leeuwarden
Wynajem Aut Leeuwarden

Leeuwarden jest położone na północ od Holandii, 50 km na zachód od Groningen. Miasto jest stolicą prowincji i ma 91.000 mieszkańców (2005). Leuuwarden są węzłem kolejowym i kanał.

powiat Leeuwarden była osada w 900’s. Miasto stało się miastem w 1435, a także był aktywnym obrotu aż Middelzee rzeka wyschła w 1500. Na 1500-1700 został znany z Leeuwarden złota i wyrobów srebra. Leeuwarden znajduje się wiele pięknych budynków z tego okresu. Stare Miasto jest otoczone kanałów i malowniczych budynków, kościół z 1300 roku, stare handlowych Waag, kościół świętego Bonifacego, Kanselarij, pochylony Oldehove wieża, w tym ratusz Do atrakcji należą, między innymi Muzeum Narodowe ceramiki i historii naturalnej. Leeuwarden ma orkiestrę symfoniczną i Fryzji Museum. Na Wielkanoc, Holandii odbyła się największym rynkiem kwiat tutaj.

Groningen Airport jest 53 km od Leeuwarden.