Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Parnawa

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Parnawa – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Parnawa – Podręcznik

Parnawa
Wynajem Aut Parnawa

Pärnu miasto w Estonii w południowo-zachodniej części nad Zatoką Ryską.Bay jest jedną z zatok należącej do Morza Bałtyckiego lub Morza Bałtyckiego, jak morze jest również tzw. Miasto położone jest nad rzeką Pärnu, niedaleko miejsca, gdzie opróżnia rzeki do Zatoki Ryskiej. Pärnu została założona w 1200s i był ważnym portem, handlowym i strategicznym punkcie od wielu lat. Jest to trzeci co do wielkości centrum finansowe w kraju i liczy obecnie prawie 45 000 (2008).

Pärnu jest uważane za letnią stolicę Estonii ze względu na doskonałą lokalizację. Miasto to nowoczesny ośrodek, który oferuje piękne plaże, hotele i restauracje. Latem istnieją możliwości różnych sportów wodnych, wędkowania i turystyki pieszej, a zimą na nartach jest zarezerwowany dla psów i sań. W centrum znajduje się wiele starych budynków i zabytków, liczne muzea i zoo.

Miasta najbliższego portu lotniczego Pärnu Airport, który znajduje się ok. 4 km od centrum miasta. Oferowany jest głównie loty w kraju.