Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Jewe

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Jewe – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Jewe – Podręcznik

Wynajem Samochodów Jewe
Wynajem Aut Jewe

Jõhvi należącej do estońskiego okręgu Ida-Viru zamieszkałych w Estonii północno-wschodniej części, w pobliżu Zatoki Fińskiej.Miasto jest stolicą hrabstwa centrum administracyjnego w miejscowości Jõhvi. To jest tylko 50 km do granicy z Rosją na wschodzie. Jõhvi raz pierwszy wspomniano w 1200s, a następnie został na wsi i rynku. W 2009 roku liczba mieszkańców w mieście więcej niż 16 000

Ze względu na swoje strategiczne położenie w pobliżu Zatoki Fińskiej i granicy z Rosją, miasto zostało zaatakowane kilka razy w ciągu roku. Zgodnie z 2 II wojny światowej, stare miasto uderzył mocno, ale dziś są jeszcze stare budynki tutaj, w tym St Michael’s Church, który został zbudowany w 1200s. W piwnicy, został ustanowiony jako muzeum. Kulturalnego centrum miasta jest nowa sala koncertowa, która otworzyła w 2005 roku. To tam koncerty, przedstawienia teatralne, pokazy kina, festiwale i konferencje.

Jeśli chcesz latać, można grunty na lotnisko Tallinn Tallinn Lennart Meri Airport, położony około 150 km na zachód od Jõhvi.