Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Randers

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Randers – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Randers – Podręcznik

Wynajem Samochodów Randers
Wynajem Aut Randers

Randers to miasto we wschodniej Jutlandii, który należy do Region Midtjylland, i na temat. 60.000 mieszkańców (2009). Randers znajduje się 35 km na północ odAarhus i jest ważnym węzłem ruchu zarówno w kierunku południowym i drogi na północ.

Główną atrakcją turystyczną w tym mieście jest Randers Regnskov – największe w północnej Europie sztucznych lasów tropikalnych, z 350 różnych gatunków roślin oraz 175 różnych gatunków zwierząt. Istnieje również slangeterrarium i wielkie akwarium. Inne atrakcje to Muzeum Kultury – dokumentowanie historii Randers od starożytności do współczesności, Muzeum Sztuki i Randers – kraju, który ma najszerszą kolekcję duńskiej sztuki.
Ponadto wizyta w Claus Holm Zamek od 1690 jest to zalecane. W zamku znajduje się 12 km na południowy wschód od Randers i jest otwarte dla publiczności w okresie letnim. Przepiękny park zamkowy w stylu barokowym z fontannami i aleje są atrakcją samą w sobie.

Najbliższe lotnisko jest Aarhus Airport, który jest 4 największych w Danii. Istnieją dobre połączenia autobusowe z Randers lotniska, podróż trwa ok. 1 godzinę.