Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Albertslund

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Albertslund – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Albertslund – Podręcznik

Wynajem Samochodów Albertslund
Wynajem Aut Albertslund

Albertslund znajduje się na Zelandii i podmiejskich miejscowości do stolicy Danii Kopenhadze.  Albertslund ma około 30.000 mieszkańców (2009), znajduje się 15 km na zachód od Kopenhagi – w regionie stołecznym. Strefie podmiejskiej pojawiły się w 1960, i tu znajduje się jedna z największych lasów w Danii – Vestskoven.W gminie udało się zmniejszyć o połowę emisji CO2, aw 2007 r. został odznaczony Nordycka Rada Przyrody i Środowiska.

Albertslund jest największe w północnej Europie ogrzewany basen, „Badesøen” – atrakcyjny park wodny ze zjeżdżalniami i brodzik dla dzieci. Powierzchnia całego 5000 metrów kwadratowych, a możliwe jest również, aby zagrać w siatkówkę plażową, koszykówkę, mini golf Strona ma również plac zabaw dla dzieci, kawiarnia i trawników.W Albertslund centrum znajdują się sklepy, kawiarnie i restauracje – a także ratusz, centrum sztuki „Albertslund House”, biblioteka, kino, teatr, koncert i sala kongresowa o pojemności 1200 osób.

Dzielnicy ma dobre połączenia środkami transportu publicznego w stolicy, a do najbliższego lotniska jest Copenhagen Airport, – w odległości ok.. 18 km od Albertslund.