Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Podgorica

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Podgorica – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Podgorica – Podręcznik

Wynajem Samochodów Podgorica
Wynajem Aut Podgorica

Podgorica położony jest w południowo-zachodniej części Czarnogóry tylko godziny jazdy do nadmorskich miast na zachodzie graniczy z Morzem Adriatyckim.Przez miasto przepływa rzeki Moraca, Ribnica, Zeta, Sitnica i Cijevna i Podgorica znajduje się około 20 km od ujścia z jeziora Scutari Moraca. Podgorica to stolica Czarnogóry i kraju kulturalnego i gospodarczego centrum. Jest to także największe miasto w kraju z liczbą mieszkańców ponad 135 000 (2008).

Obszar miasta i ma długą historię i był ważnym miastem ze względu na jego strategiczne położenie. Większość zabytków zostało zniszczonych podczas 2. II wojny światowej i krajobrazu miejskiego ma bardzo nowoczesny wygląd. Niektóre zabytkowe budynki są nadal, aby zobaczyć, w tym tureckiej stare miasto z wąskimi uliczkami.St George’s Church została zbudowana na 900 i można zobaczyć na wysokości Gorica. Podgorica oferuje kilka muzeów, takich jak historyczny Podgorica City Museum Modern Art Gallery.

Podgorica lotniska jest ok.. 10 km od centrum miasta i oferuje loty międzynarodowe.