Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Liege

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Liege – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Liege – Podręcznik

Wynajem Samochodów Liege
Wynajem Aut Liege

Liège jest stolicą prowincji o tej samej nazwie w Belgii i ludności na terenie miasta w 2008 r. oszacowano na ponad 180 000Jeśli ktoś oczekuje na przedmieściach, liczba ta wzrasta do ponad 585   000 euro.Liège znajduje się u zbiegu rzek Meuse i Ourthe Vesdre. Miasta port jest jednym z największych portów śródlądowych w Europie Zachodniej z 40 km, która rozciąga się wzdłuż Mozy.

Liège jest mieszanką współczesnych i historycznych. W mieście istnieje od ponad 1000 lat i dlatego wciąż wiele zabytkowych budynków. Jest to szczególnie kościołów, które przetrwały najdłużej, w najstarszej części miasta można zwiedzić St Paul’s Cathedral z 1200s i St Denis Kościoła od 900 AD. Montagne de Bueren jest znanym schody Liège z 406 kroków, a na górze jest to fantastyczny widok.

Lotnisku w Liège jest również znany jako Liège-Bierset i znajduje się 9 km na północny zachód od miasta.Lotnisko jest trzecim co do wielkości w Belgii po Brukseli i lotniska Brussels South Charleroi Airport.