Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Kijów

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Kijów – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Kijów – Podręcznik

Wynajem Samochodów Kijów
Wynajem Aut Kijów

Kijów jest stolicą Ukrainy, znajduje się w północno-środkowej części kraju, w pobliżu rzeki Dniepr. Miasto ma 2,7 milionów mieszkańców (2007), i jest ośrodkiem administracyjnym prowincji obwodu kijowskiego.

Miasto zostało założone prawdopodobnie około 400 lat i posiada wiele atrakcji historycznych i kulturalnych. Kijów jest domem dla ponad 25 muzeów, teatrów, opera, kilka pięknych pałaców i place, ogrody botaniczne i ogrody zoologiczne i planetarium.

Najbardziej znanym punktem w mieście „Muzeum Narodowe w historii Wielkiej Wojny Ojczyźnianej w 1941 – 1945”. To jest muzeum i pomnik – w przypadku gdy złożony jest zdominowany przez 62-metrowy posąg Rodina mat. Wystawa muzeum 300.000 obiektów, jest jednym z największych w Ukrainie.

Inne atrakcje turystyczne w Kijowie to Golden Portal – pochodzi z 1000-wiecznym klasztorze jaskini wątroby Petsjerskaja z 1015 i św Zofii 1037 Klasztor jaskini i katedra została wpisana na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.

Kijów lotniska, Boryspil International Airport jest 29 km na wschód od Kijowa, i jest największy w kraju port lotniczy.