Wynajem samochodów

Telefon +48 223 988 055

 
     
   
     
 

 

 

Biuletyn

Otrzymuj najlepsze oferty już teraz

 

Aplikacja dostępna w sklepie App Store

Wynajmij samochód przez telefon komórkowy

 

Wynajem samochodów Sycylia

Strona główna > Wynajem Samochodów Włochy > Sycylia

 

Porównaj stawki wynajmu samochodów

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Sycylia - Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

 

Porównaj 1200 dostawców i oszczędź nawet 60%

 

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

 

 

Sycylia - Podręcznik

Wynajem Samochodów Sycylia

Wynajem Aut Sycylia

Sycylia jest grupa wysp na południe Włoch kontynentalnych, na Morzu Śródziemnym. Sycylia znajduje się na Cieśninę Mesyńską, a największa wyspa Morza Śródziemnego. Wyspa jest bogata w górach i na wschodzie, Etna, w Europie najbardziej aktywny wulkan, 3323 metrów nad poziomem morza. Posiada wysokiej aktywności sejsmicznej.

 

Na wyspie największych miast Palermo , Catania i Messina.W sumie jest pięć milionów mieszkańców (2005) mieszka na wyspie, którzy samostanowienia. 650.000 z nich mieszka w stolicy Palermo. Sycylia ma połączenia statkiem do kilku włoskich miast, a także Tunezja i Malta .

Sycylia jest znane jako siedziba włoskiej mafii. Znany gangster film The Godfather w 1972 r., który został złożony przez Francisa Forda Coppolę odnotowano tutaj.Giuseppe Tornatore Cinema Paradiso klasyczny film zostanie także dodane do Sycylii. Wyspa jest znana z ciepłego i przyjemnego klimatu. Sycylia słynie także ze swojej kuchni i jak cannoli, Cassata, arrancini i produkcja wina słodyczy.Ona także cytryny, oliwki, pomarańcze i winogrona, między innymi

 

Palermo i Catania lotniskach międzynarodowych.

 
     
 

Wynajem Aut

Informacje

Pomoc

Obserwuj nasz profil

Najczęściej odwiedzane