Wynajem samochodów

Telefon +48 223 988 055

 
     
   
     
 

 

 

Biuletyn

Otrzymuj najlepsze oferty już teraz

 

Aplikacja dostępna w sklepie App Store

Wynajmij samochód przez telefon komórkowy

 

Wynajem samochodów Tajlandia

Strona główna > Wynajem samochodów Tajlandia

 

Porównaj stawki wynajmu samochodów

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Tajlandia - Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

 

Porównaj 1200 dostawców i oszczędź nawet 60%

 

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

 

 

Popularne - Tajlandia

 

Bangkok

Od PLN 60,-

za dzien

Chiang Mai

Od PLN 45,-

za dzien

Phuket

Od PLN 46,-

za dzien

Surat Thani

Od PLN 53,-

za dzien

 

Bangkok

Bangkok Lotnisko

Chiang Mai

Chiang Mai Lotnisko

Hat Yai

Hua Hin

Khao Lak

Koh Samui

Krabi

Phuket

Phuket Lotnisko

Surat Thani

Udon Thani

 

Tajlandia - Podręcznik

Tajlandia

Wynajem Aut Tajlandia

Tajlandia znajduje się w południowo-wschodniej Azji i ma 65,9 milionów mieszkańców (2009). Jest otoczony przez Laos, Kambodża, Malezja i Myanmar (dawniejBirma).Tajlandia ma linię brzegową w Zatoce Tajlandzkiej (Gulf of Tajlandia) na wschodzie i Morzem Andamańskim na zachodzie - która jest częścią Oceanu Indyjskiego.

 

Krajobraz składa się z gór na północy, Khoratplatået na wschód, na równinach Półwysep Malajski w środkowej i południowo - gdy centralne i północno-wschodniej części należy do Tajlandii. Najwyższym szczytem jest Doi Inthanon, który jest 2565 m.

 

Tajlandia ma tropikalny klimat monsunowy z ponad 20 stopni Celsjusza przez cały rok.

 

Stolica Bangkok jest największym miastem kraju, z 7,1 mln mieszkańców (2009).regionu metropolitalnego ma około 12 mln mieszkańców. Bangkok położony jest na brzegu rzeki Menam - 40 km na północ od Zatoki Tajlandii i jest jednym z głównych Azji Południowo-Wschodniej centrów finansowych. Bangkok jest popularnym celem wycieczek turystycznych z ponad 15 milionów osób rocznie. Wizerunek miasta zdominowana jest przez drapaczy chmur, i Bangkok ma jedne z najlepszych hoteli na świecie, jak również bardzo dobre zakupy - z ponad 250 centrów handlowych i supermarketów. Znanych atrakcji turystycznych w Bangkoku Wat Phra Kaew - buddyjskiej świątyni z 1782 - które jest charakterystyczne z licznymi wieżami.

Inne duże miasta: Nakhon Ratchasima, Udon Thani , Nakhon Sawan, Chiang Mai i Phuket .

 

Na wybrzeżu środkowej i południowej Tajlandii jest długa i zapraszając plaże, wspaniałe hotele i krystalicznie czystej wody. Znanych i turystycznie Phuket oferuje rajską plażę, dobrych sklepów i nocnych klubów.

 

Główne lotnisko w Tajlandii lotniska Suvarnabhumi , położony 25 km na wschód od stolicy.(Lotnisko jest również nazywany "New Bangkok International Airport").

 

Kraju drugim najbardziej lotnisko Phuket International Airport , położony ok.. 30 km od Phuket centrum miasta.

 

Taniwynajemaut.pl oferuje wynajem samochodów na wszystkich najpopularniejszych miejsc turystycznych w Tajlandii. Ceny za wynajem samochodu w tym ubezpieczenia.Pełna ubezpieczenia można również zarezerwować i opłacić na miejscu tak, że nie podlega odliczeniu, jeśli coś się stanie.

 
     
 

Wynajem Aut

Informacje

Pomoc

Obserwuj nasz profil

Najczęściej odwiedzane