Wynajem samochodów

Telefon +48 223 988 055

 
     
   
     
 

 

 

Biuletyn

Otrzymuj najlepsze oferty już teraz

 

Aplikacja dostępna w sklepie App Store

Wynajmij samochód przez telefon komórkowy

 

Wynajem samochodów Legnica

Strona główna > Wynajem Samochodów Polska > Legnica

 

Porównaj stawki wynajmu samochodów

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Legnica - Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

 

Porównaj 1200 dostawców i oszczędź nawet 60%

 

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

 

 

Legnica - Podręcznik

Wynajem Samochodów Legnica

Wynajem Aut Legnica

Legnica znajduje się w zachodniej Polska w pobliżu granicy z Niemcami. Miasto położone jest 65 km na zachód od Wrocławia w województwie śląskim.107.0000 Liczba ludności (2005) mieszka w Legnicy.

 

Miasto dawniej Lignica, została przekazana Polska przez Niemcy w 1946 roku po drugiej wojnie światowej.W 1241 roku była bitwa pod Legnicą miało miejsce, gdy najeździe mongolskim przybył do Europy. Było ważnym miastem i wzrosło po odkrycia złota w Kaczawskich River. Legnica ma wiele starych budynków, które John's Church z 1294 roku, Peter-Paul Kościoła od 1333, a zamek z 1400, częściowo odbudowane po zniszczeniach wojennych w 1945 roku. Wśród zabytków są również Lubiążu Abbots House, który znajduje się muzeum miedzi. Stare Miasto znajduje się ładny rynek z ratuszem w stylu barokowym.

 

Edgar lotnisko w Pradze znajduje się 182 km od Legnicy, podczas gdy Warszawa, Jana Pawła II International Airport odradza się 279 km od miasta Legnicy.

 
     
 

Wynajem Aut

Informacje

Pomoc

Obserwuj nasz profil

Najczęściej odwiedzane