Wynajem samochodów

Telefon +48 223 988 055

 
     
   
     
 

 

 

Biuletyn

Otrzymuj najlepsze oferty już teraz

 

Aplikacja dostępna w sklepie App Store

Wynajmij samochód przez telefon komórkowy

 

Wynajem samochodów Berlin

Strona główna > Wynajem Samochodów Niemcy > Berlin

 

Porównaj stawki wynajmu samochodów

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Berlin - Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

 

Porównaj 1200 dostawców i oszczędź nawet 60%

 

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

 

 

Berlin - Podręcznik

Wynajem Samochodów Berlin

Wynajem Aut Berlin

Berlin jest stolicą Niemiec - znajduje się w rzeki Szprewy w północno-wschodniej części kraju.Z 3,5 mln mieszkańców (4,5 mln przedmieściach w zestawie) jest również największym miastem w Niemczech.

 

Berlin jest również oddzielne państwo, które jest w pełni znajduje się wewnątrz nabodelstaten Brandenburgii.

 

Podczas zimnej wojny miasto zostało podzielone na dwa - i komunistyczny Wschód Berlin był stosunkowo zamknięte miasta. Po zjednoczeniu Niemiec w 1990 roku, jednak, turystyki dramatycznie wzrosła.

 

Berlin jest znany jako miasto o bardzo bogatym życiu kulturalnym - oraz wiele istotnych i ciekawych instytucji kultury, muzeów, galerii, teatrów, filharmonii i opery. A jeśli chodzi o zabytków architektury, prawie tylko wybierać. Najczęściej odwiedzaną atrakcją - i najbardziej znanym punktem w Berlin - Brama Brandenburska (zbudowanych w latach 1788 i 1791), który jest na końcu słynnej alei Unter den Linden. W pobliżu znajduje się Berlin State Opera (1743), a Stadtbibliothek Berlinie (1774/80).

 

W przeciwnym razie, przy słynnym bulwarze wymienionych zakupy - i Kościoła Pamięci Cesarza Wilhelma, w miejscu gdzie kończy się ulica, i że wieża została zniszczona w czasie 2. II wojny światowej. Wieża nigdy nie została naprawiona, a funkcje dzisiejszym Kościele jako pomnik wojny.

 

Berlin-Tegel International Airport , położony w dzielnicy północnej Reinickenhof miasta, zastąpił tradycyjne jako główne lotnisko Tempelhof w Berlinie.Lotnisko Berlin Schoenefeld znajduje się 18 km na południowy wschód od Berlina.

 
     
 

Wynajem Aut

Informacje

Pomoc

Obserwuj nasz profil

Najczęściej odwiedzane