Wynajem samochodów

Telefon +48 223 988 055

 
     
   
     
 

 

 

Biuletyn

Otrzymuj najlepsze oferty już teraz

 

Aplikacja dostępna w sklepie App Store

Wynajmij samochód przez telefon komórkowy

 

Wynajem samochodów Malaga Lotnisko

Strona główna > Wynajem Samochodów Hiszpania > Malaga Lotnisko

 

Porównaj stawki wynajmu samochodów

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Malaga Lotnisko - Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

 

Porównaj 1200 dostawców i oszczędź nawet 60%

 

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

 

 

Malaga Lotnisko - Podręcznik

Wynajem Samochodów Malaga Lotnisko

Wynajem Aut Malaga Lotnisko

Lotnisko Malaga (AGP), znany również jako Pablo Ruiz Picasso Airport znajduje się 8 km na południowy zachód od Malagi , 5 km na północ od Torremolinos.Są to zarówno pociągów i autobusów pomiędzy lotniskiem i Malaga. Istnieje 10 różnych Wypożyczalnia samochodów na lotnisku, które znajduje się w Terminalu 2 i 3: Krajowa Ates, Nagrywaj, Sixt, Auriga, Lido Autos, Avis, Hertz, Solms, Goldcar Europie i Europcar.

 

11622443 osób odwiedziło w 2009 r. lotniska w Maladze, który jest 4 największy port lotniczy w Hiszpanii .Jest to główna baza dla Andalus Lineas Aereas, Vueling i Ryanair. Od Malaga są trasy do 60 różnych krajów i prawie 90 różnych miejsc. Najbardziej dużym natężeniu ruchu przeznaczenia są Londyn , Dublin i Manchester .Nowy Terminal 3 właśnie otworzył.

 

Malaga Airport znajduje się duży wybór restauracji i barów i sklepów. Inne udogodnienia obejmują apteka, bank, poczta, internet, centrum medyczne, powierzchni wystawienniczej, podróży, centrum konferencyjno-biznesowe, salon VIP i muzeum lotnictwa. Nie ma hotelu na lotnisko.

 
     
 

Wynajem Aut

Informacje

Pomoc

Obserwuj nasz profil

Najczęściej odwiedzane