Wynajem samochodów

Telefon +48 223 988 055

 
     
   
     
 

 

 

Biuletyn

Otrzymuj najlepsze oferty już teraz

 

Aplikacja dostępna w sklepie App Store

Wynajmij samochód przez telefon komórkowy

 

Wynajem samochodów Girona

Strona główna > Wynajem Samochodów Hiszpania > Girona

 

Porównaj stawki wynajmu samochodów

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Girona - Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

 

Porównaj 1200 dostawców i oszczędź nawet 60%

 

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

 

 

Girona - Podręcznik

Girona

Wynajem Aut Girona

Girona znajduje się na północny-wschód od Hiszpanii i jest stolicą prowincji o tej samej nazwie.Miasto ma   86.672 mieszkańców (2005).Girona jest zarówno komercyjnych i przemysłowych miasta. Atrakcje turystyczne to przede wszystkim dzielnica żydowska w centrum miasta, z muzeami, kamiennych budynków i sklepów z antykami. Girona jest wiele starych budynków, aby pokazać, ogród botaniczny, muzeum sztuki i muzeum historyczne, gdzie eksponowane są starożytne dokumenty.  

 

"La Rambla de la Libertad" to nazwa ulicy w centrum, który jest również warto odwiedzić. Istnieje wiele małych sklepów, restauracji i modnych kawiarni.

 

Girona posiada własny międzynarodowy port lotniczy - Girona - Costa Brava Airport ", który położony jest 10 km na południe od centrum miasta.

 

Taniwynajemaut.pl oferuje wynajem samochodów w centrum Girony i Girona Costa Brava Airport. Niektóre samochody do wynajęcia dostępne są Toyota Avensis, Peugot 107, Volkswagen Golf i Ford kombi. Ceny świadczonych jesteś w porównaniu z kilku dostawców wynajem samochodów. To zapewnia niski koszt wynajmu samochodów w Gironie.

 
     
 

Wynajem Aut

Informacje

Pomoc

Obserwuj nasz profil

Najczęściej odwiedzane